R.O.I מהיר עבור בעלי עסקים

האתגרים של בעלי עסקים

במיוחד בעידן הדיגיטלי החדש, לבעלי עסקים יש אתגרים רבים בשוטף ולעיתים קרובות נדרש "להמציא את עצמך" כדי לייצר מציאות טובה יותר, כזו שדרכה נוכל להגשים את כל השאיפות שלנו, האישיות וגם העיסקיות.

מרבית בעלי העסקים מגלגלים מחזורים ולרוב לא מרוויחים כסף. זו עובדה מצערת שאני שואף לשנות כך שלקוחותיי לא יהיו חלק מהסטטיסטיקה.

אני מאמין שעבודה קשה משתלמת והסיבה היחידה שהיא לא משתלמת היא רק בראש ובאגו שלנו ולמען האמת אלו סיבות עצובות לאי הצלחה...

אם לא ברור לך עדיין איך אני יכול לעזור לך, אפשר לגלול עוד טיפה למטה לראות את הדרכים שבהם ניתן לעבוד.

בינתיים אני מזמין אותך למלא את השאלון ובמעבר דרך השאלות, יתבהרו לך הנקודות שנדרשות חיזוק.

למילוי השאלון

אני יכול לעזור לך להגדיל את המכירות, לשפר את הריווחיות ולהתייעל כך שהלחץ ירד והתפוקה תעלה!

בעזרת נסיון וידע רב שצברתי בעשור האחרון בהקמה, ניהול עסקים והובלת מיזמים ,כיום, יש לי את היכולת להבין את האתגרים בעסק שלך במהירות רבה וללוות אותך בדרכים האפקטיביות ביותר כדי לייצר שפע אמיתי על ידי הגדלת הכנסות, שיפור רווחיות וייעול העסק. המטרה שלי היא שלקוחותיי יתרכזו בלעשות את מה שהם אוהבים והכי טובים בו!

ניתן לקבל את שירותיי בתלות לנדרש לפי מצב העסק בשלושה מסלולים לבחירה

אני מייעץ / אנחנו עושים יחד / אני עושה עבורך

ייעוץ עסקי

פיצוח עסקי להגדלת הכנסות

ייעוץ אסטרטגי במגוון נושאים עסקיים ובעלות מופחתת. התכנית מיועדת לבעלי עסקים שיודעים שיש להם את כל היכולת והרצון לבצע את כל הפעולות הנדרשות אך שמחים לקבל זוית ראיה נוספת מבעל נסיון שמבין במהירות את האתגרים הנוכחיים ויכול לעזור לפצח את האתגרים שעל הפרק.

עובדה - כשעובדים יחד זה הרבה יותר מכפול 2 ואת זה יודע כל בעל עסק מצליח, מה איתך?

ליווי להשגת יעדים

אנחנו עושים ביחד

במודל זה נגדיר מטרות ויעדים ברורים לתקופת זמן קצובה של בין 3-6 חודשים ונדגום אותן תוך כדי תנועה עד להגעה ליעדים.

יתרון מודל זה הינו שבעל העסק יודע כמה סה"כ הוא מוציא וכמה הוא מכניס חזרה כלומר ROI ידוע מראש.

המודל בנוי מסכום ריטיינר חודשי קבוע - במידת הצורך ניתן להקטין את תשלום הריטיינר תמורת אחוזים מהגידול במכירות - כפוף לתנאים.

"שכפל אותי"

אני עושה עבורך

כמה פעמים פשוט רצית לשכפל את עצמך? שיהיה איתך מישהו שאפשר להעביר לו משימות חשובות, להתייעץ איתו לגבי פיתוח העסק, מישהו שאפשר לסמוך עליו ויכול לא לתת לך זוית ראייה שונה? אז אם תרצה אני גם מקבל משימות לביצוע מעשי... 

ביצוע עבודות לפי פרוייקטים, גדולים או קטנים, איך שנוח לך, המטרה שלי היא לתת לך מקסימום ערך במינימום מחיר ועם R.O.I מהיר בהתאם לצורך שלך.

אסטרטגיה שיווק וכלים בדיגיטל

אני עושה עבורך

בין אם העסק שלך מוכר מוצרים או שירותים, אני מניח שאפשר להגדיל את התוצאות משמעותית...

אני מציע מגוון פתרונות דיגיטליים - מערכת שלמה שתייצר לך לידים מהרשת כולל בניית כל התשתית - אסטרטגיה, גרפיקה, דף נחיתה/אתר, מערכת CRM לניהול הלידים והמשימות, אוטומציה ליצירת מסרים מתוזמנים, דיוור במיילים והודעות, בניית שאלונים וטפסים, בנייה והנגשת כלים טכנולוגיים לייעול כמו אפליקציות וכלי ניהול - כל מה שתצטרך בעסק מרוכז במקום אחד ומתוך ראייה כוללת של ניהול עסק מתקדם ...

אשמח לדבר איתך :-)

נא למלא את פרטיך ואחזור אליך בשעות הקרובות

שדות החובה הם רק שם, טלפון ואימייל

#