הזנקת עסקים מורכבים

קידום ממומן / אסטרטגיה שיווקית
פיתוח עסקי / דפוס אריזה ומיתוג
פתרונות טכנולוגיים / ניהול ותפעול

הגדלת תוצאות בעסקים

ניהול מלאי, עובדים, רכש, שיווק, מכירות, יבוא/יצור, לוגיסטיקה, אחסנה, פיתוח עסקי, פיננסים, תכניות עבודה, תחזיות וזה לא נגמר....

מתוך עבודה עם כ- 3,500 בעלי עסקים, עוד לא ראיתי בעל עסק שאוהב ומתחבר לכל תחומי העשייה בעסק, מטבע הדברים תמיד יש תחומים שיותר מעניינים ושאנחנו אוהבים לעשות ויש כאלו שאנו שמים עליהם פחות דגש.

ואני מניח שזה כיף כי זה מאתגר והעשייה מהנה (ואם לא אז חובה להחזיר את זה :-)) וגם הקמת את זה מאפס כך שזה ממש כמו התינוק שלך אבל העסק כבר מתחיל לגדול ובכיס לא נשאר הרבה...וכבר קצת נגמרה הסבלנות להתעסק לעומק עם הכל...

ובעולם החדש כולם באונליין וכולם מתפתחים לכלי ניהול דיגיטליים כדי לייעל את העבודה 

אבל מה עכשיו? להתעסק גם עם זה וללמוד עוד משהו חדש כדי לנהל גם אותו?

הדרך להקמת עסק ותפעולו בצורה מוצלחת רצופת אתגרים ומכשולים שאנחנו כיזמים צריכים לצלוח על בסיס יומיומי...

אז כבר עשית "דבר או שניים" בהצלחה אבל עכשיו כבר צריך לצרף לצוות מישהו שיוכל לדחוף את העסק קדימה, מישהו שיוכל להוריד ממך משימות חשובות שקצת קשה לשחרר לכל אחד

אז במי לבחור? עובד בשכר? יועץ שיווקי? יועץ פיננסי? יועץ ארגוני? משווק דיגיטלי? ולמי מהם יש את הכישורים והנסיון להביא אותך לתוצאות? ועל מי בכלל אפשר לסמוך?

למרות שאני אוהב טירוף - אמר איש חכם ממני שזה טירוף לעשות את אותן פעולות ולצפות לתוצאות שונות ! (איינשטיין)

נעים מאוד, שמי רועי יששכר :-)

אין לי שיקוי קסמים עבורך וישקר מי שיגיד שיש לו...
אבל אני אדם משימתי שחושב מחוץ לקופסא ויש לי מגוון פתרונות כך שאני יודע לאתר את האתגרים החשובים ולעשות פעולות שיביאו לך תוצאות!

 אם חיפשת מישהו שאפשר לסמוך עליו...כזה שיודע למצוא את החורים בעסק ולעשות להם טיפול שורש בצורה עצמאית ולא משנה איפה הם...אפשר לקרוא לזה סוג של שותף אבל כזה שלא נכנס לך לכיס...

קידום עסקים - מודל הפנטגון

אני עוזר לבעלי עסקים ויזמים להשגת פריצות דרך ע"י פיתוח עסקי וחיבור אידיאלי לעולם הדיגיטלי בהכנת תשתיות ושיווק דיגיטלי, חיבורים עסקיים ומגוון פתרונות לשיפור מחלקות העסק בהתאם למודל הפנטגון שפיתחתי.
 ייעוץ / ליווי אישי צמוד / ליווי קבוצתי / ביצוע - כל לקוח ומה שמתאים לו מבחינת תקציב ותוצאות נדרשות
אסטרטגיה מנצחת משולבת מוצרים/שירותים אטרקטיביים, שיפור כמות פניות של לקוחות אידיאליים, הגדלת אחוזי סגירת העסקאות, עבודה על פי תקציבים, ניהול המלאי האחסנה והלוגיסטיקה בשילוב כח האדם וכל שאר הפרטים בעסק שמוכר מוצרים כי בסוף היום כדי לייצר גידול משמעותי בעסק, הכל קשור אחד בשני.
שיווק דיגיטלי: בניית אסטרטגיה / סטורי טלינג / קופירייטינג / גרפיקה / בניית אתרים ודפי נחיתה / קידום ממומן ברשתות החברתיות / דיוור במיילים / הודעות ובווטסאפ / בניית שימערכת שיווקית במספר אפיקים דיגיטליים / בניית נכסים דיגיטליים / אוטומציה ועוד...
ליווי עסקי: פיתוח עסקי לאפיקי רווח חדשים ומיקסום הקיימים / איתור ספקים בחו"ל / הטמעת כלים דיגיטליים לניהול העסק לדוגמא ניהול משימות, יומני פגישות וכו / בניית אפליקציות מאקסלים/ כלי תמחור / חיבורים עסקיים / שיפור כל מחלקות העסק (ניהול/פיננסים/שיווק/מכירות) על פי מודל הפנטגון לצמיחה הרמונית ועוד...

 מודל הפנטגון

בניית סיסטמים ותהליכי עבודה לצורך צמיחה הרמונית של כל מחלקות העסק תוך התחשבות בחלוקת העסק ל 4 מחלקות - ניהול/פיננסים/שיווק/מכירות.
החשיבות לייצר הרמוניה בין מחלקות העסק נובעת מתוך התחשבות בכלל צרכי העסק כך שנייצר מערכת שעובדת כמו "שעון שווצרי" להבדיל מלעסוק בכיבוי שריפות.

אז מי אני ואיך אני יכול לעזור לך?

לא משנה אם כבר ניסית לעבוד עם יועצים וזה לא ממש עבד, תכלס ועם כל הכבוד, לרובם אין באמת נסיון מעשי והם לא באמת יודעים מה עובר עליך - אני כן.

אני יכול לספר לך המון על עצמי ועל הנסיון שצברתי אבל אני מניח שאני פחות מעניין כרגע כך שכדי לא להלאות אותך אקצר לגביי ורק אגיד לך שהייתי מנכ"ל של חברת פטנטים וניהלתי 2 פרוייקטים שהושקעו בהם 30 מליון ש"ח, הובלתי 500 משקיעים, הקמתי חברה ליבוא ושיווק כך שאני יודע מה זה להקים עסק, אני מכיר את הלחצים והאתגרים מנסיון אישי שבו בניתי בחברה שלי צוות של 8 עובדים שנתנו שירות לכ- 3,500 עסקים תוך כדי גידול שנתי של 20% באופן קבוע במשך 6 שנים.
והכל עבד מעולה עד כדי כך שיכולתי לעזוב את העסק לשבועיים ולא הייתה לי אפילו הודעה או מייל אחד... אז אני מבין מה זה לממן, לפתח את העסק תמידית, לנהל עובדים, מלאי, ייצור, תכניות, שיווק, מכירות, פיננסים, יבוא, לוגיסטיקה...הייתי שם...

היום אני פה עבורך

שאלות נפוצות

 • האם תוכל להתחייב לתוצאות?
  • אני לא יכול להתחייב לתוצאות היות וזה העסק שלך כך שאני לא מחליט על הפעולות שייעשו בפועל. ניתן להתחיל בחודש הראשון עם השירות הבסיסי והמוזל של ייעוץ מרחוק כדי לקבל להבין את הדרך אליה נלך ולאחריה תהיה לך האפשרות לקבל החלטה מושכלת. בדרך כזו מהצד שלי אוכל לספק לך תכנית עבודה בסיסית כך שהמטרות והדרך יהיו ברורים ומהצד השני הסיכון הכספי שלך יהיה ממש נמוך.

 • אם אני מכיר את העסק שלי כל כך טוב איך אתה תוכל לדעת מה טוב לעסק שלי יותר ממני?
  • להיפך, בגלל שאת/ה יותר מדיי בתוך העסק זו הסיבה שלא הצלחת למצוא פתרונות טובים...אני מאמין שיש לך את כל היכולות אבל לפעמים כשאנחנו מסתכלים על משהו יותר מדי זמן קשה לנו לראות את המציאות כמו שהיא. עם הנסיון העשיר שצברתי בעשור האחרון במאות סוגי עסקים, אני יודע לנתח מגוון רחב מאוד של סוגי עסקים ולשלב שיטות מתחומים שונים כך שגם בעסק שלך יהיה ניתן לחוות תוצאות טובות מאוד (או שלא, על זה נדבר בשיחה)

 • אני יודע מה צריך לעשות אבל אין לי מי שיעשה את זה, יש לך פיתרון?
  • בוודאי, זו הסיבה שיצרתי את השירות "שכפל אותי". יש לי נסיון עסקי באופן אישי עם 3500 בעלי עסקים ואני מאוד אוהב לעשות חיבורים עסקיים. בנוסף אני מבין דברים מהר מאוד ויש לי יכולות גבוהות כך שאני מוכן לקחת ממך כל משימה שלא מתאים לך לעשות.

 • אין לי כסף כרגע לשלם ואני מוכן לשלם כנגד הצלחה, האם זו אפשרות?
  • אני מציע ללקוחותיי שירות של ליווי אישי כנגד הצלחה אך בכל מקרה יש סכום של ריטיינר כלשהו, וזה תלוי בכמות העבודה שנדרש לעשות. בכל מקרה זה יוצא משתלם ללקוח כי סכום הריטיינר נמוך מאוד יחסית להחזר ההשקעה היות וה ROI גבוה. ניתן להצטרף לתהליך הליווי הקבוצתי בתשלום מוזל.

 • האם יש התחייבות לזמן בתכניות שאתה מציע?
  • באופן עקרוני אני לא אוהב לחייב אף אחד לעשות מה שהוא לא רוצה. יותר מזה, אני לא רוצה להיות נטל אלא רוצה לגרום לך להצלחה. היות וכך, אין התחייבות לאף אחת מהתכניות מלבד חודש תשלום קלנדרי (כלומר אין החזר על חלק יחסי מהחודש). על אף זאת אציין שתהליכים לוקחים זמן וכדי ששינוי אמיתי יתחולל אני ממליץ לבצע תהליך ליווי של לפחות 4 חודשים. יש אפשרות להצטרף לליווי קבוצתי שאני מעביר בתשלום מוזל.

כי ביחד זה לא כפול - אלא פי 3!

אני מזמין אותך למלא פרטים ואחזור אליך בשעות הקרובות כדי שיחד נבדוק איך אוכל לעזור לך להגדיל את התוצאות של העסק שלך

#